Goedenavond Elise,
De opleiding Tuinontwerper aan de OntwerpAcademie richt zich zeker op ecologisch tuinontwerpen. Hier enkele belangrijke punten uit de opleiding:
- Bodem, water en ecologie zijn standaard vakken binnen de opleiding. Studenten leren de principes van deze basisvakken en hoe ze deze toepassen in het ontwerpproces.
- De opleiding legt de nadruk op het creëren van voorwaarden voor ecologie en biodiversiteit, afhankelijk van het soort opdrachtgever, de grootte van het plangebied en de wensen en eisen.
- Tuinontwerpers worden getraind om integraal te kijken naar de ontwerpopgave, waarbij bodem, water, ecologie en andere biotische en abiotische factoren fundamenteel onderdeel zijn van de inventarisatie en analyse.
- Het doel is om duurzame en toekomstbestendige ontwerpen te maken die rekening houden met groeiplaatsomstandigheden en ecologische aspecten.
Kortom, ecologisch tuinontwerpen is een onlosmakelijk onderdeel van de opleiding Tuinontwerper.
Voor meer informatie kunt u ook de pagina over de opleiding Tuinontwerper bekijken: https://www.ontwerpacademie.nl/tuinontwerper
Als u nog vragen heeft of een proefles wilt volgen, kunt u zich aanmelden via: https://www.ontwerpacademie.nl/proefles
Wilt u liever telefonisch contact, dan kunt u bellen met OntwerpAcademie via 085 - 06 05 377 of de contactpagina bezoeken: https://www.ontwerpacademie.nl/contact