credits
Dolf Houtman
Oprichter en docent Tuinarchitectuur
OA-Connect
Blijf op de hoogte. Stel je vragen of lees mee met anderen.
Bezoeken
Lezing Wilma Winhorst over plantgezondheid in de tuin bij PodiumBoskoop maandag 6 november 2023
Hoe ga je om met ziekten en plagen in de tuin? Wat zijn de meest voorkomende plagen? Hoe kun je ze duurzaam bestrijden? Hierover kan Wilma Windhorst, expert in plantenziekten en -plagen, wel meer dan één avond over vertellen. Daarom focust ze zich in haar lezing op de factoren die van invloed zijn op de weerbaarheid van planten tegen ziekten, plagen en klimaat gerelateerde stress.
Hoe maak je planten weerbaarder tegen ziekten, plagen en klimaatstress? Ontdek praktische inzichten over duurzame plantgezondheid tijdens deze lezing bij PodiumBoskoop.

Op de bovenste foto zie je sterroetdauw in een rozenplant. Hoe ga je om met ziekten en plagen in de tuin? Wat zijn de meest voorkomende plagen? Hoe kun je ze duurzaam bestrijden?

Hierover kan Wilma Windhorst van het innovatieve bedrijf Biocontrole, expert in plantenziekten en -plagen, wel langer dan anderhalf uur over vertellen. Daarom focust ze zich in haar lezing op de factoren die van invloed zijn op de weerbaarheid van planten tegen ziekten, plagen en klimaatgerelateerde stress.  Denk hierbij aan... Lees meer

Geen blogs gevonden. Toch verder lezen? Klik hier
Datum
6.11.2023
Categorieën
Inspiratie
Plantenkennis
Beplantingsleer
Meer lezen?
Mijn tuin in de herfst
Ecologie
Inspiratie
Biodiversiteit
Nieuw leven en de rol van fungi
Biodiversiteit
Ecologie
Plantenkennis
Natuurinclusief ontwerpen
Inspiratie uit de natuur
Ontwerpprincipes
Inspiratie
Ecologie
Praktijkgericht leren
Tuinarchitectuur
Ga er op uit!
Inspiratie
Praktijkgericht leren
Tuinarchitectuur
Beplantingsplan